NAJWYŻSZY ŚWIATOWY STANDARD JAKOŚCI INTERNATIONAL COACH FEDERATION

We współpracy stawiam na partnerską relację oraz na wzajemne zaufanie.

Jestem Profesjonalnym Coachem ICF, stosuję Kluczowe Kompetencje ICF oraz postępuję zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF.


Nazywam się Joanna Knaga. Przede wszystkim jestem praktykiem. Sama doświadczyłam wyzwań i problemów jakie zgłaszają klienci. Specjalizuję się w coachingu biznesowym oraz indywidualnym, koncentrując się na rozwiązaniach. Pokazuję możliwości tworzenia i wzmocnienia własnych granic. Pomagam odnajdywać właściwą drogę do celu oraz uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.


Na co dzień inspiruję innych do życia w harmonii i w zgodzie ze sobą. Uczę wyznaczać zdrowe granicę oraz jak być kreatorem własnego życia. Pokazuję jak można żyć lepiej i jak ważna jest dyscyplina. Moja praca daje mi i innym gargantuiczną wartość.


Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, dlatego też pomagam w budowaniu biznesu oraz wspieram już działające przedsiębiorstwa.

Warto mieć marzenia i je spełniać, ponieważ same się nie zrealizują. Pochodzę z południa Polski i jako mała dziewczynka marzyłam o tym, żeby wyjechać nad Bałtyk. Już w 2010 roku przeprowadziłam się nad morze, gdzie zaczęłam zdobywać doświadczenie zawodowe pracując w holdingu inwestycyjnym i hotelarskim (condo hotele) w segmencie premium.


Od 2015 roku mieszkam w Trójmieście. Byłam w Zarządzie klubu Toastmasters International. Misją organizacji jest stworzenie środowiska do nauki w pozytywnej atmosferze wzajemnego wsparcia, w której każdy członek ma możliwość rozwijania sztuki komunikowania się, publicznego przemawiania i umiejętności przywódczych, czego rezultatem jest wzmocnienie wiary w siebie i rozwój osobisty.


Ukończyłam Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Studia Menedżerskie, dzięki czemu mogłam wykorzystać zdobytą wiedzę jako Dyrektor Generalna Day Spa, Wealth Manager oraz Manager ds. Nieruchomości. Realizowałam się budując struktury, tworząc standaryzację i motywując zespoły do osiągnięcia wyznaczonych celów. Przez wiele lat zajmowałam się budowaniem biznesów w branżach beuaty, nieruchomości oraz fotowoltaiki. Współpracowałam z deweloperami, inwestorami, naukowcami, sportowcami.Porażka


Moją największą porażką w życiu było.... W moim słowniku nie ma takiego wyrazu.
Pojawiają się tylko sytuacje, które są świetną lekcją do samodoskonalenia siebie. Kiedy napotykam wyzwania wiem, że jest to okazja tylko do mojego rozwoju.Wszystko w życiu jest po coś. To te trudne sytuacje najbardziej nas uczą. Pomimo trudnych przeżyć stałam się silniejsza i bardziej pewna siebie. Jestem wdzięczna najbardziej właśnie za ciężkie momenty w życiu, to one mnie ukształtowały i pokazały mi nad czym powinnam jeszcze bardziej pracować. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę dzisiaj pomagać innym, bo wiem jak radzić sobie z emocjami i walczyć z przeciwnościami losu. Dzisiaj wiem, że wszystko jest możliwe.
Sukces


Wielkość sukcesu to wielkość mojego komfortu. Moim największym sukcesem jest to, w jakim miejscu dzisiaj jestem i co osiągnęłam dzięki samej sobie. Realizuję to, co jest moją pasją i to, co jest zgodne z moimi wartościami. Spełniam się zawodowo jak i w życiu prywatnym.


Zaczynam dzień od zrobienia dla mnie rzeczy najważniejszych, dlatego codziennie wstaję o świcie. Moja rutyna dnia wspiera realizację moich celów i nawykowo wykonuję dobre dla mnie działania. Rytuały to nieodzowny element mojego życia. Medytacja, mantry, afirmacje, joga, mindfullness, kontakt z naturą, technika oddechu, praktyka wdzięczności. To wszystko sprawia, że czuję się lepiej. Pomaga mi to w byciu najlepszą wersją siebie oraz w pracy na co dzień.
Słucham swojego serca

oraz

kieruję się moją intuicją
Krytyka


Kiedyś przejmowałam się opinią innych. Przeżywałam każde niepochlebne słowo w moim kierunku. Bardzo przejmowałam się tym, co mogą pomyśleć czy powiedzieć o mnie inni. Dzisiaj nie potrzebuję zapewnienia od nikogo jak wartościową jestem osobą.Efekty działań oraz opinie klientów tylko utwierdzają mnie, że jestem na właściwym miejscu. Mam świadomość, że jestem dobra w tym, co robię i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Ciągle się rozwijam i nieustannie pracuję nad sobą, aby być jeszcze bardziej świadomą i szczęśliwą kobietą. Pomagam ludziom dzięki czemu czuję się spełniona. Wiem, że to powołanie i misja w moim życiu.Jedyne ograniczenia są w naszej głowie.


Dzisiaj jestem silną i niezależną kreatorką swojego życia.


Zasługuję na wszystko co najlepsze, dlatego tworzę najlepsze.


Wiem jak ważna jest samodyscyplina i wiara we własne siły. Dzięki ogromnej determinacji dokonałam tego czego pragnęłam. Konsekwencja zaplanowanych działań doprowadziła mnie do sukcesu.skontaktuj się ze mną:

kontakt@safespacebyjoanna.com +48 661 646 076


Pomogę Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości i Ty podejmiesz decyzję o ewentualnej współpracy.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.