NAJWYŻSZY ŚWIATOWY STANDARD JAKOŚCI INTERNATIONAL COACH FEDERATION

Sprawdź opinie oraz rekomendacje moich klientów na LinkedIn i Google lub poniżej

"Cieszę się, że mogłem dorastać i stawiać pierwsze kroki w wymarzonej branży pod Twoimi skrzydłami. Jesteś świetną nauczycielką i towarzyszką, motorkiem skłaniającym do większego wysiłku, aby osiągnąć lepsze rezultaty. Doceniam bardzo Twój wysiłek i czas poświęcony dla mnie. Zawsze będę pamiętał ile dla mnie zrobiłaś."-Adrian

Manager ds. Nieruchomości

Real Estate


"Dzisiaj mówiłam mojej Pani psycholog o Tobie i naszych sesjach. Dziękuję, że potrafisz dostrzec rzeczy, których ja jeszcze nie do końca widzę. To pomogło mi przyspieszyć decyzję odnośnie relacji, którą od dawna zwlekałam. Dziękuję za Twoją mądrość. Dziękuję, że jesteś, że wpierasz i nie oceniasz. Przy Tobie czuję się ważna i bezpiecznie. Jesteś moją inspiracją."


-Izabela

Biotechnolog

Właścicielka firmy kosmetyków naturalnych

"Myślę o tym krótkim wykładzie, który dostałem ostatnio mój coachu. Zaczynam sobie uświadamiać, że ja w ogóle w swoim życiu nie żyje dla siebie tylko dla wszystkich, którzy mnie otaczają. Świadczą o tym setki życia zawodowego i prywatnego tak jak rozmawialiśmy. Dlatego dobrze mi teraz się pracuję bo nic nie muszę. Dziękuję za wskazanie kierunku….po raz kolejny dajesz duży dowód jak bardzo jesteś wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju."

-Michał

Właściciel

Manufaktura-Drewna.com

"Najwłaściwsza Osoba na bardzo właściwym miejscu. Joasia jest najbardziej świadomą Osobą jaka znam. Jej ciągła praca nad rozwojem swojej Osoby świadczy o pokorze wobec siebie i otaczających ludzi oraz o potrzebie podarowania nam najlepszej wersji siebie. Jest Kobietą z dużą wiedzą oraz doświadczeniem, ale…. oprócz tego ma w sobie to coś…. Coś, co się po prostu ma lub nie… coś, co dostajemy od Wszechświata w prezencie i nasza w tym rola, co z tym poczynimy, a Joasia pomnożyła te swoje talenty bardzo skutecznie i mam nadzieję, że będzie nam dane z lubością z nich korzystać…. Dziękuję za uważność i wrażliwość na drugą osobę."

-Joanna

Fizjoterapeuta

Właściciel Placówki Medycznej

"Odkąd zamieszkałem w Trójmieście, wielokrotnie otrzymałem od Joanny dużo bezinteresownego dobra, wsparcia, akceptacji i wiary we mnie. Kilka najlepszych rzeczy, które spotkały mnie tutaj w minionych kilku latach, wydarzyły się dzięki znajomości z Joanną."

-Robert

dr n. technicznych

informatyka Kwantowa

"Asia jest niesamowitą osobą. Pełna ciepła, akceptacji i zrozumienia. Jest genialnym słuchaczem i doradczynią. Asia jest świadoma jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowia - psychicznego, duchowego i fizycznego. Rozmawiając z nią czujesz się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Zawsze wierzy w Ciebie i kibicuje najszczerzej jak potrafi i motywuje tym do działania. Widać, że kocha to co robi i jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu by pomóc mi osiągnąć moje cele!

Uwierz mi, że chcesz mieć Ją w swoim życiu! "-Vanessa

Podróżniczka

Holistic life practices


"Sesja z Asią pomogła mi spojrzeć z innej perspektywy na sprawę, z którą zmagam się od długiego czasu. Wydawało mi się, że sytuacja jest patowa, nie ma dobrego rozwiązania. Jednak podczas rozmowy sprawa nabrała innego światła. Ułożyłam nawet plan wdrożenia zmian. Teraz ode mnie zależy, co dalej z tym zrobię. Jestem bardzo dobrej myśli."

-Bożena

Projekt Manager

teatr muzyczny

"Kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona do coachingu. Dzięki Joannie moje zdanie diametralnie się zmieniło. Uważam, że jest to świetna forma pracy nad sobą, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dzięki sesjom nauczyłam się pracy i negocjacji z trudnym klientem, odzyskałam pewność siebie oraz uczę się zachowywać work-life balance :) Co jeszcze rok temu stanowiło dla mnie spore wyzwanie."

-joanna

specjlista ds. nieruhomości

real estate

"Joanna jest niezwykłą osobą. Podczas sesji czułam profesjonalizm i ogromne zaangażowanie z jej strony. Ma w sobie ogromny spokój, dużo empatii i cały czas się uśmiecha. Umie słuchać i zwraca uwagę na szczegóły. Jedna sesja z nią pomogła mi bardziej, niż kilka z psychoterapeutka. Bardzo polecam!"

-Ewelina

Wizażystka

Owner of Make-up Master in Spain

"Spotkania z Asią dodają pewności siebie i sprawiają, że mamy chęci do działania. Dzięki jej wsparciu osiągnięcie wyznaczonego celu jest o wiele łatwiejsze. Każde spotkanie z Nią to niezwykle spędzony czas, a w jej towarzystwie poczujecie się zaopiekowani. Ta przepiękna Kobieta ciągle pogłębia swoją wiedzę i rozwija swoje pasje stając się ogromną inspiracją! Dzięki naszym spotkaniom tyle sobie uświadomiłam i moje życie z tą wiedzą jest dużo lepsze. Niesamowite jak moje podejście się zmieniło. Asiu jesteś najlepsza na Ziem !!! Masz w sobie taką MOC i taki POTENCJAŁ, że my wszystkie Kobiety Świata nie jesteśmy w stanie być takie świadome jak Ty. Nie wiem jak to robisz, ale jesteś moją wielką INSPIRACJĄ. Ludzie Cię potrzebują!!!"

-Sylwia

Trener Personalny

Właściciel Studia

""Spotkania coachingowe z Asią wspominam jako niesamowicie ciekawe odkrycie, podczas którego człowiek sam dochodzi do wniosku, że istnieje jeszcze inna perspektywa, a otwieranie kolejnych drzwi możliwości w naszym życiu to kwestia odpowiedniego spojrzenia oraz znalezienia w sobie zupełnie nowych pokładów energii, przestrzeni i wiary... wiary we własne siły, jak i w otoczenie, które sprzyja nam, jeśli tylko będziemy tego chcieli i znajdziemy w sobie odrobinę konsekwencji. Dla mnie Asia jest konsekwencją i inspiracją: do działania, tworzenia, podążania za własnymi marzeniami, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego balansu w życiu! Czy potrzeba czegoś wiecej w obecnych czasach?"

-Izabela

HR Manager

Firma Medyczna

"Rozmowa z Asią jest bardzo rzeczowa i konkretna. Nastawiona na cel, szukanie rozwiązania. Asia podczas rozmowy zadaje dużo pytań, jest bardzo zaangażowana. Stara się dopytać, pomaga, kiedy nic nie przychodzi do głowy. Niesamowite jest to, jak samemu można dojść do różnych wniosków i rozwiązań pewnych problemów „jedynie” rozmową i odpowiadając na pytania. Samo spotkanie odbywa się w bardzo spokojnej, profesjonalnej atmosferze. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie, nie towarzyszyło mi uczucie wstydu czy skrycia. Bardzo szybko „zaufałam” Asi. Faktycznie zmieniłam podejście do pewnych spraw, wiem, co mogę zmienić aby osiągnąć swój cel i wdrażam to stopniowo w życie. Podsumowując – wizyta u Asi to czysty profesjonalizm, empatia, wiedza, super podejście do rozmówcy. Dziękuję za wizytę i z całego serca polecam każdemu!"

-Anna

Rekruter

Branża IT i BPO


skontaktuj się ze mną:

kontakt@safespacebyjoanna.com +48 661 646 076


Pomogę Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości i Ty podejmiesz decyzję o ewentualnej współpracy.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.